X-TREME L- Carnitine citrón koncentrát 1000 ml

Značka: Inkospor

Zbavte se tuků pomocí prvotřídního L-Carnitinu značky Carnipure®

bezlaktozybezlepkuveganinkospor_logo_sportprogres

Dostupnost Skladem
Kód: 21800
899 Kč 802,68 Kč bez DPH
X-TREME L- Carnitine citrón koncentrát 1000 ml
Značka: Inkospor

Na tuky snadno vyzrajete s tekutým koncentrátem vysoce kvalitního L-Carnitinu Carnipure®. L-Carnitin usnadňuje transport tuků do mitochondrií, kde jsou tuky spalovány. Celkově zvyšuje energetický metabolismus buněk, čímž umocňuje i výdrž při tréninku. 1 dávka (15 ml) obsahuje 1000 mg L-Carnitinu.

Složení CZ: pitná voda, kyselina: kyselina mléčná, L-karnitin, konzervanty (sorban draselný, benzoan sodný), přírodní aroma, přírodní aroma citron/limetka, sladidla (kyselina cyklamová a její sodné a vápenaté soli, acesulfam K, sacharin a jeho sodné, draselné a vápenaté soli). Příprava: Na přípravu 1 porce smíchejte 15 ml (3 dávky z pumpičky) koncentrátu s 250 ml vody nebo odměřenou porci vypijte samostatně. Před použitím dobře protřepejte! Užívejte před tréninkem. Doporučené denní dávkování: 1 porce (15 ml) denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu. Chraňte před přímým světlem a skladujte při pokojové teplotě. Minimální trvanlivost do:viz etiketa. Vyrobeno v Německu.

Zloženie SK: pitná voda, kyselina: kyselina mliečna, L-karnitín, konzervačná látka (sorban draselný, benzoan sodný), prírodná aróma, prírodná aróma citrón/limetka, sladidlá (cyklamáty, acesulfám K, sacharíny). Príprava: 15 ml (3 dávky z pumpičky) samostatne alebo zmiešajte s 250 ml vody. Pred použitím pretrepať. Užívajte pred tréningom. Odporúčané dávkovanie: 1 porcia (15 ml) denne. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výživové doplnky nenahrádzajú pestrú a vyváženú stravu. Chráňte pred priamym svetlom a skladujte pri izbovej teplote. Minimálna trvanlivosť do: viď etiketa. Vyrobené v Nemecku.

Výživové údaje CZ/SK na 100 ml: Energie/Energia 87 kJ/20 kcal • Tuky < 0,1 g • z toho nasycené/nasýtené mastné kyseliny < 0,1 g • Sacharidy < 0,1 g • z toho cukry < 0,1 g • Bílkoviny/ Bielkoviny < 0,1 g • Sůl/Soľ < 0,1 g • Výživové údaje na 15 ml: Energie/Energia 13 kJ/3 kcal • Tuky < 0,1 g • z toho nasycené/nasýtené mastné kyseliny < 0,1 g • Saecharidy < 0,1 g • z toho cukry <0,1 g • Bílkoviny/Bielkoviny < 0,1 g • Sůl/Soľ < 0,1 g

 Výživové hodnoty a informace:

Na 100 ml

Na 1 porci (15 ml)*

 Energetická hodnota

87 kJ (20 kcal)

13 kJ (3 kcal)

 Tuky

< 0, 1 g

< 0, 1 g

 - z toho nasycené MK 

< 0, 1 g

< 0, 1 g

 Sacharidy

< 0,01 g

< 0, 1 g

 - z toho cukry

< 0, 1 g

< 0, 1 g

 Proteiny

< 0, 1 g

< 0, 1 g

 Sůl

< 0, 1 g

< 0, 1 g

*15 ml = doporučená denní dávka / * 15 ml = denná odporúčaná dávka

Výrobce značky INKOSPOR je německý NUTRICHEM Diät+Pharma GmbH patřící do farmaceutického koncernu B-BRAUN. NUTRICHEM je zárukou vysoké farmaceutické čistoty a bezpečnosti. Jakost výroby je certifikovaná dle DIN ISO 9001 a zároveň vyhovuje požadavkům kladeným na farmaceutickou výrobu podle směrnic EU tzv. GMP ( Good Manufactoring Practice), která zajišťuje kvalitu, bezpečnost a čistotu vyráběných produktů.

Firma NUTRICHEM jako výrobce lékařských a lékárenských produktů podléhá velmi přísným výrobním standardům, které dalece přesahují typické požadavky na kvalitu sportovní výživy. Tyto standardy se dodržují i při výrobě produktů INKOSPOR a díky tomu se liší od většiny ostatních výrobců sportovní výživy. Všechny suroviny jsou v laboratoři podrobovány nejpřísnějším testům a analyzovány z hlediska chemie, potravinářských technologií i mikrobiologie. Z tohoto důvodu se používají pouze suroviny nejvyšší jakosti z evropských zdrojů. např.:
 CARNIPURE TM - vysoce kvalitní Carnitin L-Carnipure vyráběný firmou Lonza - 100% čistý L-Carnitin CREAPURE - všechny výrobky řady X-TREME CREATINE a X-TREME CELLTEL obsahují kvalitní kreatinmonohydrát CREAPURE TM
 CLARINOL TM - je kvalitní CLA (konjugovaná kyselina linolová), získaná speciálním postupem z jednoho z nejhodnotnějších olejů - z oleje bodláku.
Firma INKOSPORT spolupracuje se sportovně vědeckými institucemi : Univerzita Heinricha Heineho v Dűsseldorfu a výrobky INKOSPOR jsou testovány Biochemickým institutem německé Sportovní univerzity v Kolíně, akreditovanou laboratoří WADA a díky tomu je najdete na kolínské listině nejbezpečnějších produktů.
Výrobky značky INKOSPOR jsou jedny z nejkvalitnějších na trhu.