L-carnitine 2000 mg 20 x 25 ml

Značka: Inkospor

Ampule s obsahem 2000 mg vysoce kvalitního L-karnitinu Carnipure. Balení obsahuje 20 ampulí.

bezlaktozybezlepkuveganinkospor_logo_sportprogres

 

before

Dostupnost Skladem
Kód: 18630
960 Kč 857,14 Kč bez DPH
L-carnitine 2000 mg 20 x 25 ml
Značka: Inkospor

X-TREME L-carnitine 2000 nastartuje spalování tuků pomocí prvotřídního L-Carnitinu. Přípravek je ideální při velké fyzické zátěži. L-Carnitine je důležitý pro uvolňování energie v těle a zároveň podporuje metabolismus tuků.Na rozdíl od vitamínů lidské tělo L-Carnitin samo vyrábí, ovšem jen ve velmi malém množství. Proto je vhodné přijímat jej kromě stravy také ve formě potravinových doplňků. Ve všech produktech Inkospor s L-Carnitinem je použit jen ten nejčistší karnitin L-Carnipure.

Složení CZ: pitná voda, L-karnitin, kyselina: kyselina citronová, sladidla (kyselina cyklamová a její sodné a vápenaté soli, acesulfam K, sukralosa, sacharin a jeho sodné, draselné a vápenaté soli), konzervant: sorban draselný, přírodní aroma. Doporučené denní dávkování: 1 ampulka denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu. Chraňte před přímým světlem a uchovávejte při pokojové teplotě. Minimální trvanlivost do konce: viz etiketa. Vyrobeno v Německu.

Zloženie SK: pitná voda, L-karnitín, kyselina: kyselina citrónová, sladidlá (cyklamáty, acesulfám K, sukralóza, sacharíny) konzervačná látka: sorban draselný, prírodná aróma. Odporúčané dávkovanie: 1 ampulka denne. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výživové doplnky nenahrádzajú pestrú a vyváženú stravu. Skladujte pri izbovej teplote a chráňte pred priamym slnečným žiarením. Minimálna trvanlivosť do konca: viď etiketa. Vyrobené v Nemecku.

 Výživové hodnoty a informace:

Na 100 ml 

Na 25 ml *

 Energetická hodnota

58 kJ  (13 kcal)

14 kJ (3 kcal)

 Tuky

<0,5 g

<0,5 g

 - z toho nasycené MK

<0,1 g

<0,1 g

 Sacharidy

<0,5 g

<0,5 g

 - z toho cukry

<0,5 g

<0,5 g

 Proteiny

<0,5 g

<0,5 g

 Sůl

0,01 g

<0,01 g

*25 ml = doporučená denní dávka / * 25 ml = denná odporúčaná dávka

Množství L-karnitinu/Množstvo L-karnitínu: 8000 mg ve/v 100 ml,  2000 mg ve/v 25 ml

Výrobce značky INKOSPOR je německý NUTRICHEM Diät+Pharma GmbH patřící do farmaceutického koncernu B-BRAUN. NUTRICHEM je zárukou vysoké farmaceutické čistoty a bezpečnosti. Jakost výroby je certifikovaná dle DIN ISO 9001 a zároveň vyhovuje požadavkům kladeným na farmaceutickou výrobu podle směrnic EU tzv. GMP ( Good Manufactoring Practice), která zajišťuje kvalitu, bezpečnost a čistotu vyráběných produktů.

Firma NUTRICHEM jako výrobce lékařských a lékárenských produktů podléhá velmi přísným výrobním standardům, které dalece přesahují typické požadavky na kvalitu sportovní výživy. Tyto standardy se dodržují i při výrobě produktů INKOSPOR a díky tomu se liší od většiny ostatních výrobců sportovní výživy. Všechny suroviny jsou v laboratoři podrobovány nejpřísnějším testům a analyzovány z hlediska chemie, potravinářských technologií i mikrobiologie. Z tohoto důvodu se používají pouze suroviny nejvyšší jakosti z evropských zdrojů. např.:
 CARNIPURE TM - vysoce kvalitní Carnitin L-Carnipure vyráběný firmou Lonza - 100% čistý L-Carnitin CREAPURE - všechny výrobky řady X-TREME CREATINE a X-TREME CELLTEL obsahují kvalitní kreatinmonohydrát CREAPURE TM
 CLARINOL TM - je kvalitní CLA (konjugovaná kyselina linolová), získaná speciálním postupem z jednoho z nejhodnotnějších olejů - z oleje bodláku.
Firma INKOSPORT spolupracuje se sportovně vědeckými institucemi : Univerzita Heinricha Heineho v Dűsseldorfu a výrobky INKOSPOR jsou testovány Biochemickým institutem německé Sportovní univerzity v Kolíně, akreditovanou laboratoří WADA a díky tomu je najdete na kolínské listině nejbezpečnějších produktů.
Výrobky značky INKOSPOR jsou jedny z nejkvalitnějších na trhu.