L-Carnitin water 500 ml

Značka: Inkospor

Osvěžující nápoj s 2000 mg L- Carnitinu Carnipure. Bez kalorií a cukru. Vhodný i pro vegany. 

inkospor_logo_sportprogresbezlepkubezlaktozyvegan

Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Vyprodáno Skladem Zvolte variantu
Kód: 15700 15720 Zvolte variantu
51 Kč 42,15 Kč bez DPH
L-Carnitin water 500 ml
Značka: Inkospor
1862 l carnitine water limetka
Tip

Osvěžující nápoj s 2000 mg L-Carnitinu Carnipure

Způsob použití a doporučené dávkování:

1 láhev denně nejlépe 30 minut před zahájením tréninku. Nápoj je vhodný i k doplňování tekutin v průběhu nebo po skončení sportovní aktivity.

Složení CZ:

CZ: Osvěžující nápoj bez energetické hodnoty s 0,4 % L-karnitinu v jedné lahvi, se sladidly. Příchuť: růžový grapefruit. Složení: přírodní minerální voda, 0,4 % L-karnitinu, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), přírodní aroma, sladidla (acesulfram K, sukralóza), konzervanty (sorbát draselný, benzoát sodný). Doporučené užívání: 1 lahev denně. Skladujte na chladném místě a mimo dosah přímého slunečního světla. Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdraví životní styl. Vyrobeno v Německu. Distributor: B. Braun Medical s.r.o., V Parku 2335/20, CZ-148 00 Praha 4. LOT/Minimální doba trvanlivosti neotevřeného výrobku do konce: viz spodní strana obalu.

Zloženie SK:

Osviežujúci nápoj bez energetickej hodnoty s 0,4 % L-karnitínu v jednej fľaši, so sladidlami. Príchuť: ružový grapefruit. Zloženie: prírodná minerálna voda, 0,4 % L-karnitínu, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), prírodná aróma, sladidlá (acesulfram K, sukralóza), konzervanty (sorbát draselný, benzoát sodný). Odporúčané užívanie: 1 fľaša denne. Uchovávajte v chlade a mimo priameho slnečného svetla. Výrobok nenahradzuje pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Vyrobené v Nemecku. Distribútor: B. Braun Medical s.r.o., Hlučínska 3, SK-831 03 Bratislava. LOT/Minimálna trvanlivosť do konca: viď spodná strana obalu.

 Výživové hodnoty a informace:

Ve 100 ml*

 Energetická hodnota

11 kJ (2 kcal)

 Tuky

0 g

 Z toho nasycené tuky

0 g

 Sacharidy

0 g

 Z toho cukry

0 g

 Proteiny

0 g

 Sůl

0 g

*Průměrné hodnoty

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Spalovače a stimulanty
Záruka: 2 roky

Výrobce značky INKOSPOR je německý NUTRICHEM Diät+Pharma GmbH patřící do farmaceutického koncernu B-BRAUN. NUTRICHEM je zárukou vysoké farmaceutické čistoty a bezpečnosti. Jakost výroby je certifikovaná dle DIN ISO 9001 a zároveň vyhovuje požadavkům kladeným na farmaceutickou výrobu podle směrnic EU tzv. GMP ( Good Manufactoring Practice), která zajišťuje kvalitu, bezpečnost a čistotu vyráběných produktů.

Firma NUTRICHEM jako výrobce lékařských a lékárenských produktů podléhá velmi přísným výrobním standardům, které dalece přesahují typické požadavky na kvalitu sportovní výživy. Tyto standardy se dodržují i při výrobě produktů INKOSPOR a díky tomu se liší od většiny ostatních výrobců sportovní výživy. Všechny suroviny jsou v laboratoři podrobovány nejpřísnějším testům a analyzovány z hlediska chemie, potravinářských technologií i mikrobiologie. Z tohoto důvodu se používají pouze suroviny nejvyšší jakosti z evropských zdrojů. např.:
 CARNIPURE TM - vysoce kvalitní Carnitin L-Carnipure vyráběný firmou Lonza - 100% čistý L-Carnitin CREAPURE - všechny výrobky řady X-TREME CREATINE a X-TREME CELLTEL obsahují kvalitní kreatinmonohydrát CREAPURE TM
 CLARINOL TM - je kvalitní CLA (konjugovaná kyselina linolová), získaná speciálním postupem z jednoho z nejhodnotnějších olejů - z oleje bodláku.
Firma INKOSPORT spolupracuje se sportovně vědeckými institucemi : Univerzita Heinricha Heineho v Dűsseldorfu a výrobky INKOSPOR jsou testovány Biochemickým institutem německé Sportovní univerzity v Kolíně, akreditovanou laboratoří WADA a díky tomu je najdete na kolínské listině nejbezpečnějších produktů.
Výrobky značky INKOSPOR jsou jedny z nejkvalitnějších na trhu.