X-TREME Recovery Drink pomeranč-citron 525 g

Značka: Inkospor

Regenerační sacharidovo-proteinový prášek k přípravě nápoje s L-glutaminem, vitaminem B1, draslíkem a stopovými prvky zinku a selenu k rychlému zotavení po tréninku. S příchutí pomeranč-citron.

bezlaktozyinkospor_logo_sportprogres

Dostupnost Skladem
Kód: 85290
829 Kč 740,18 Kč bez DPH
X-TREME Recovery Drink pomeranč-citron 525 g
Značka: Inkospor

Pouze dostatečná regenerace zajistí ty nejlepší tréninkové výsledky a zároveň zabrání vzniku syndromu přetrénování. Díky tomu je možné zase co nejdříve pokračovat v tréninku.

Regenerační nápoj vyvinutý speciálně pro vytrvalostní sportovce, kteří potřebují po náročném tréninku rychle doplnit živiny a tekutiny. Recovery Drink dodává tělu L-glutamin, který podporuje regeneraci a zabraňuje svalovému úbytku. Nápoj dále vyrovnává hladinu po tréninku obzvláště potřebného vitamínu B1 a důležitých stopových prvků.

Složení CZ: maltodextrin, hydrolyzát pšeničné bílkoviny (obsahuje 23 % peptidem vázaný glutamin), cukr, kyseliny (kyselina jablečná, kyselina citronová), rostlinný olej (MCT olej [kokosový a palmojádrový]), citronany draselné, kvasnice obohacené selenem, glukonan zinečnatý, aroma, sladidla (kyselina cyklamová a její sodné a vápenaté soli, sacharin a jeho sodné, draselné a vápenaté soli, acesulfam K), vitamin B1, barvivo: karoteny. Příprava: Na přípravu 1 porce smíchejte 35 g (2 odměrky) prášku s 250 ml studené vody a míchejte do úplného rozpuštění. Doporučené dávkování: 1 porce nápoje denně, nejlépe ihned po tréninku. Produkt nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Skladujte v suchu, chraňte před teplem. Minimální trvanlivost do konce: viz spodní strana obalu. Vyrobeno v Německu.

Zloženie SK: maltodextrín, hydrolyzát pšeničnej bielkoviny (obsahuje 23 % peptidom viazaný glutamín), cukor, kyseliny (kyselina jablčná, kyselina citrónová), rastlinný olej (MCT olej [kokosový a palmojadrový]), citran draselný, kvasnice obohatené selénom, glukonát zinočnatý, aróma, sladidlá (cyklamáty, sacharíny, acesulfám K), vitamín B1, farbivo: karotény. Príprava: 35 g (2 odmerky) zmiešajte s 250 ml studenej vody a miešajte do úplného rozpustenia. Odporúčané dávkovanie: Denne 1 porcia (35 g), najlepšie ihneď po tréningu. Produkt nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Skladujte v suchu a chráňte pred teplom. Minimálna trvanlivosť do konca: viď spodná strana obalu. Vyrobené v Nemecku.

 Výživové hodnoty a informace:

Na 100 g prášku

 %RVH* na 100 g prášku

Na 1 porci (35 g) ve 200 ml vody **

%RVH* na 1 porci

 Energetická hodnota

1669 kJ (393 kcal)

 

584 kJ (137 kcal)

 

 Tuky

1,0 g

 

0,35 g

 

 - z toho nasycené MK

1,0 g

 

0,35 g

 

 Sacharidy

71 g

 

25 g

 

 - z toho cukry

22 g

 

7,8 g

 

 Proteiny

23 g

 

8,1 g

 

 Sůl

0,51 g

 

0,18 g

 

 Draslík  (Kalium)

435 mg

22 %

 

 

 Zinek

7,1 mg

71%

2,5 mg

25%

 Selen

71 µg

130 %

25 µg

45%

 Thiamin  (Vitamin B1)

2,0 mg

182 %

0,7 mg

64 %

*RVH = % referenční výživové hodnoty podle Evropského nařízení 1169/2011. / % referenčnej výživovej hodnoty podľa Európskeho nariadenia 1169/2011.

** Smícháním s jinými tekutinami než vodou se výživové údaje mohou lišit. / Zmiešaním s inými tekutinami ako vodou sa výživové údaje môžu líšiť.

Množství peptidově vázaného L-glutaminu : 6,5 g /100g prášku, 2,3 g L - glutaminu/ 35 g prášku

Doplňkové parametry

Kategorie: Sacharidy a gainery
Sazba DPH: 21 %

Výrobce značky INKOSPOR je německý NUTRICHEM Diät+Pharma GmbH patřící do farmaceutického koncernu B-BRAUN. NUTRICHEM je zárukou vysoké farmaceutické čistoty a bezpečnosti. Jakost výroby je certifikovaná dle DIN ISO 9001 a zároveň vyhovuje požadavkům kladeným na farmaceutickou výrobu podle směrnic EU tzv. GMP ( Good Manufactoring Practice), která zajišťuje kvalitu, bezpečnost a čistotu vyráběných produktů.

Firma NUTRICHEM jako výrobce lékařských a lékárenských produktů podléhá velmi přísným výrobním standardům, které dalece přesahují typické požadavky na kvalitu sportovní výživy. Tyto standardy se dodržují i při výrobě produktů INKOSPOR a díky tomu se liší od většiny ostatních výrobců sportovní výživy. Všechny suroviny jsou v laboratoři podrobovány nejpřísnějším testům a analyzovány z hlediska chemie, potravinářských technologií i mikrobiologie. Z tohoto důvodu se používají pouze suroviny nejvyšší jakosti z evropských zdrojů. např.:
 CARNIPURE TM - vysoce kvalitní Carnitin L-Carnipure vyráběný firmou Lonza - 100% čistý L-Carnitin CREAPURE - všechny výrobky řady X-TREME CREATINE a X-TREME CELLTEL obsahují kvalitní kreatinmonohydrát CREAPURE TM
 CLARINOL TM - je kvalitní CLA (konjugovaná kyselina linolová), získaná speciálním postupem z jednoho z nejhodnotnějších olejů - z oleje bodláku.
Firma INKOSPORT spolupracuje se sportovně vědeckými institucemi : Univerzita Heinricha Heineho v Dűsseldorfu a výrobky INKOSPOR jsou testovány Biochemickým institutem německé Sportovní univerzity v Kolíně, akreditovanou laboratoří WADA a díky tomu je najdete na kolínské listině nejbezpečnějších produktů.
Výrobky značky INKOSPOR jsou jedny z nejkvalitnějších na trhu.