Cheers VITAMIN D3+K2 60 tablet

Značka: cheers

BIOLOGICKY AKTIVNÍ KOMPLEX VITAMÍNŮ D3 A K2

bezlepkuvegan                                 logo-1

Dostupnost Skladem
Kód: 85277
519 Kč 463,39 Kč bez DPH
Cheers VITAMIN D3+K2 60 tablet
Značka: cheers

Proč jsouvitamíny D3 a K2 tak důležité?

ZODPOVĚDNÉ ZA VÝVOJ KOSTÍ
PODPORUJÍ SPRÁVNOU FUNKCI SVALŮ
PODPORUJÍ IMUNITNÍ SYSTÉM
PODPORUJÍ VHODNÉ VSTŘEBÁVÁNÍ VÁPNÍKU A FOSFORU

Vitamin D3

Také známý jako "vitamin života", je spojován se sluncem a s radostí. Vitamin D má v těle několik zásadních funkcí. Mezi ty nejdůležitější funkce patří zesilování imunitního systému a regulace vápníku a fosforu.

Vitamin D3 se účastní procesu buněčného dělení a také podporuje funkce svalového systému. Cheers Vitamin D3 se získává z přírodního lanolinu, poté se mikroenkapsuluje pomocí patentované technologie Actilease®, která poskytuje maximální biologickou dostupnost a postupné uvolňování, umožňuje tak tělu plně využít jeho potenciál.

2000 IU (50 μg)1000% referenční hodnoty živin

VITAMIN K2

Vitamin K2MK7 se v našem jídelníčku objevuje jen velmi vzácně. Tato sloučenina nicméně hraje v mnoha zdravotních aspektech důležitou roli. Stará se o správný stav kostí a zubů, zabraňuje také výskytu mnoha kardiovaskulárních onemocnění.

Vitamin K2 MK-7, který se nachází v našem produktu, je dodáván ve formě K2Vital® vyvinuté společností Kappa. Vyznačuje se nejvyšší stabilitou, čistotou a biologickým potenciálem.

100 μg133% referenční hodnoty živin

VHODNÁ synergie

  • Výrobek s čistou etiketou, bez umělých přísad, barviv nebo konzervačních látek
  • Nejmodernější formy vitaminů: Quali®-D and K2VITAL®

  • Quali®-D je registrovaná ochranná známka společnosti DSM Nutritional Products AG.    K2VITAL® je registrovaná ochranná známka společnosti Kappa Bioscience AS
  • Výjimečná vstřebávání díky Actilease®
  • Vitamíny získané z přírodních zdrojů
  • Nejkvalitnější HPMC veganské kapsle (Vcaps® Plus) bez želírujících látek
  • Doplňky stravy vyrobené v Polsku

 

Náš doplněk stravy obsahuje tyto dva důležité vitamíny, protože jen společně mohou na plno využít potenciálu svého působení. Vitamin D3 zlepšuje vstřebávání vápníku z jídla, ale to samotné pro silné a zdravé kosti nestačí.

To vitamin K2 umožňuje vhodnou distribuci vápníku po celém těle. Aktivuje proteiny, které vyrábí vitamin D3 a účinkuje jako forma přepravy vápníku do kostí a zubů. Zabraňuje také vápníkovému paradox, ke kterému dochází, když konzumujeme vhodné množství vápníku, ale bez aktivace proteinů, kterou potřebuje, aby se dostal k cévám. Dochází tak k vytváření plaku.

Při přípravě složení našeho doplňku D3 + K2 jsme se ujistili, že obsahuje optimální podíly těchto dvou výjimečných vitaminů, což umožňuje co nejlepší využití jejich synergických účinků. Používáme patentované vzorce Quali®-D a K2Vital®, abychom mohli zajistit nejvyšší kvalitu, bezpečnost a působení našeho výrobku.

 

SLOŽENÍ

PRODUKT MOHOU POUŽÍVAT VEGETARIÁNI I VEGANI
BEZLEPKOVÝ PRODUKT
NEOBSAHUJE ALERGENY
Aktivní složky Obsah v denní porci(1 kapsle)
Vitamin D – Quali®-D 50,00 μg = 2000 IU (1000% RVH*)
Vitamin K – K2VITAL® 100,00 μg (133% RVH*)

*% RVH – Referenční Výživové Hodnoty

Složení:
Extrakt z rýžových otrub; materiál kapsle – hydroxypropylmethylcelulosa; menachinon-7 (Vitamin K – K2VITAL® MCC); mikroenkapsulovaný cholekalciferol (Vitamin D – Quali®-D).

Package contents: 60 kapsle
Hmotnost netto: 39 g

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PRÉMIOVÉ DOPLŇKY STRAVY CHEERS
Záruka: 2 roky