Namman Muay Active krém 100 g

Značka: NAMMAN MUAY

Thajský krém Namman Muay Active je určen všem, kteří chtějí uvolnit svalové napětí v důsledku sportovní aktivity nebo jiných příčin, jako je opakovaná práce, věk nebo vykonávání profesí vyžadujících velké úsilí.

Dostupnost Skladem
Kód: SNMA122
268 Kč 221,49 Kč bez DPH
Namman Muay Active krém 100 g
Značka: NAMMAN MUAY

Namman Muay Active cream 100g"
K uvolnění svalového napětí v důsledku sportovní aktivity nebo jiných příčin, jako je opakovaná práce, věk nebo vykonávání profesí vyžadujících velké úsilí.
Uvolňuje svalovou ztuhlost, zlepšuje pohyblivost kloubů, poskytuje úlevu i za těch nejextrémnějších okolností. Dokonale prokrvuje pokožku a svalstvo. Účinná pomoc při revmatismu, arthritických potížích a stárnutí kloubů. Má chladivo-hřejivý účinek. Vstřebává se rychle a nezanechává na kůži lepkavý film. Je vhodný nejen pro sportovce ale i všechny dospělé osoby i seniory.

Použití
Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Zabraňte přímému kontaktu produktu se sliznicemi i očima. Nepoužívejte přípravek na poškozenou pokožku. Nenanášejte přípravek na celý povrch těla najednou.

Dávkování
Aplikujte krém na požadovanou oblast maximálně 2x denně.

Složení
Aqua, menthol, polysorbate 20, polysorbate 80, isopropyl alcohol, juniperus communis fruit oil, camphor, dimethyl sulfone, sorbitan caprylate, propanediol, acid benzoic, triethanolamine, carbomer, vanillyl butyl ether, eugenia caryophyllus flower oil, methyl salicylate, * limonene, * eugenol, * linalool, * isoeugenol.

* Z přírodních éterických olejů.

Velikost balení
100 g