X-TREME Creatine dóza 500 g

Značka: Inkospor

Zvyšte svoji sílu a výkon s kreatinem vysoké farmaceutické kvality.

bezlaktozybezlepkuveganinkospor_logo_sportprogres

Dostupnost Skladem
Kód: 36160
839 Kč 749,11 Kč bez DPH
X-TREME Creatine dóza 500 g
Značka: Inkospor

X-TREME Creatine je přípravek určený k pokrytí těch nejvyšších energetických nároků při silovém a rychlostním tréninku, dále v kulturistice, bodybuildingu a vzpírání a při sportech typu silový trojboj, atletika, hokej, fotbal nebo bojová umění.Kreatin je organická kyselina, která svým působením na buněčné úrovni dokáže zvýšit sílu a svalový výkon. Kreatin je vhodné doplňovat i při stravě s nízkým obsahem masa.

Složení CZ: kreatin monohydrát (100% Creapure®). Doporučené denní dávkování: Po dobu 4 týdnů užívejte 3,4 g (1 zarovnaná odměrka) prášku denně s dostatečným množstvím tekutiny. Následující 4 týdny udělejte v užívání přestávku. Určeno pro dospělé, kteří podávají vysoce intenzivní fyzický výkon. Upozornění: Kreatin není vhodný pro dlouhodobé užívání, není vhodný pro děti a mladistvé a pro osoby s onemocněním ledvin. Při pravidelném užívání může dojít ke zvyšování hmotnosti. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu. Není vhodné pro děti a těhotné nebo kojící ženy. Skladujte v suchu, chraňte před teplem. Minimální trvanlivost do konce: viz spodní strana obalu. Vyrobeno v Německu.

Množství kreatinu CZ: 88 g kreatinu ve 100 g prášku. Doporučená denní dávka (3,4 g prášku) obsahuje 3 g** kreatinu. ** Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu. Příznivého účinku se dosáhne při příjmu 3 g kreatinu denně (3,4 g prášku).

Zloženie SK: kreatín monohydrát (100% Creapure ®). Odporúčané dávkovanie: Po dobu 4 týždňov užívajte 3,4 g prášku (1 zarovnaná odmerka) s dostatočným množstvom tekutiny. Následujúce 4 týždne urobte prestávku v užívaní prášku. Určené pre dospelých, ktorí vykonávajú veľmi intenzívne cvičenie. Upozornenie: Kreatín nie je vhodný na dlhodobé užívanie, nie je vhodný pre deti a mládež a pre osoby s poruchami obličiek. Pri pravidelnom užívaní môže dôjsť k zvyšovaniu hmotnosti. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výživové doplnky nenahrádzajú pestrú a vyváženú stravu. Nie je vhodné pre deti, mládež, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu a chráňte před teplom. Minimálna trvanlivosť do konca: viď spodná strana obalu. Vyrobené v Nemecku. 

Množstvo kreatínu SK: 88 g kreatínu v 100 g prášku. Odporúčaná denná dávka (3,4 g prášku) obsahuje 3 g** kreatínu. ** Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť v krátkodobých po sebe nasledujúcich opakovaniach veľmi intenzívneho cvičenia. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 3 g kreatínu (3,4 g prášku).

 Výživové hodnoty a informace:

Na 3,4 g *

 Energetická hodnota

0 kJ (0 kcal)

 Tuky

0 g

 - z toho nasycené MK

0 g

 Sacharidy

0 g

 - z toho cukry

0 g

 Proteiny

0 g

 Sůl

<0,01 g

3,4 g = doporučená denní dávka / * 3,4 g = denná odporúčaná dávka

Výrobce značky INKOSPOR je německý NUTRICHEM Diät+Pharma GmbH patřící do farmaceutického koncernu B-BRAUN. NUTRICHEM je zárukou vysoké farmaceutické čistoty a bezpečnosti. Jakost výroby je certifikovaná dle DIN ISO 9001 a zároveň vyhovuje požadavkům kladeným na farmaceutickou výrobu podle směrnic EU tzv. GMP ( Good Manufactoring Practice), která zajišťuje kvalitu, bezpečnost a čistotu vyráběných produktů.

Firma NUTRICHEM jako výrobce lékařských a lékárenských produktů podléhá velmi přísným výrobním standardům, které dalece přesahují typické požadavky na kvalitu sportovní výživy. Tyto standardy se dodržují i při výrobě produktů INKOSPOR a díky tomu se liší od většiny ostatních výrobců sportovní výživy. Všechny suroviny jsou v laboratoři podrobovány nejpřísnějším testům a analyzovány z hlediska chemie, potravinářských technologií i mikrobiologie. Z tohoto důvodu se používají pouze suroviny nejvyšší jakosti z evropských zdrojů. např.:
 CARNIPURE TM - vysoce kvalitní Carnitin L-Carnipure vyráběný firmou Lonza - 100% čistý L-Carnitin CREAPURE - všechny výrobky řady X-TREME CREATINE a X-TREME CELLTEL obsahují kvalitní kreatinmonohydrát CREAPURE TM
 CLARINOL TM - je kvalitní CLA (konjugovaná kyselina linolová), získaná speciálním postupem z jednoho z nejhodnotnějších olejů - z oleje bodláku.
Firma INKOSPORT spolupracuje se sportovně vědeckými institucemi : Univerzita Heinricha Heineho v Dűsseldorfu a výrobky INKOSPOR jsou testovány Biochemickým institutem německé Sportovní univerzity v Kolíně, akreditovanou laboratoří WADA a díky tomu je najdete na kolínské listině nejbezpečnějších produktů.
Výrobky značky INKOSPOR jsou jedny z nejkvalitnějších na trhu.