ISO Drink grep-citron 500 ml

Značka: Inkospor

Hotový isotonický drink s obsahem ovocných šťáv a s vitamíny. V příchuti grep-citron.

bezlaktozybezlepkuinkospor_logo_sportprogres

Dostupnost Skladem
Kód: 15730
51 Kč 42,15 Kč bez DPH
ISO Drink grep-citron 500 ml
Značka: Inkospor
1321 1 inkospor iso drink 0 5 l
Tip

Isotonický drink k rychlému vyrovnání ztrát minerálních prvků pocením. Nápoj je nízkokalorický, obohacený o ovocné šťávy a důležité vitamíny. Je vhodný především pro vytrvalostní sportovní aktivity.

Nízkokalorický izotonický nealkoholický nápoj s vitamíny. S cukrem a sladidly. Obsah ovoce 6 %. Příchuť: grep-citrón. Složení: voda, fruktózový sirup, 2 % grepové šťávy*, 2 % pomerančové šťávy*, 2 % citronové šťávy*, kyselina uhličitá, citronový extrakt, regulátory kyselosti (citrát trojdraselný, uhličitan hořečnatý), regulátor kyselosti kyselina citronová, vitamin C, niacin, vitamin E, kyselina pantotenová, kyselina listová, biotin, sladidla (cyklamát, sacharin), přírodní citrusové aroma, stabilizátor guma (karubin) z rostliny svatojánský chléb. *z koncentrátů ovocných šťáv. Doporučené dávkování: 1 lahvička denně. Spotřebujte do 24 hodin po otevření. Skladujte na chladném místě mimo dosah světla. Tento výrobek nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. LOT/Minimální doba trvanlivost do: viz hrdlo lahve. Obsah: 500 ml e, 1 porce. Výrobce: INKO GmbH, Int., Am Espan 1-3, D-91154 Roth. Distributor: B. Braun Medical s.r.o., V Parku 2335/20, CZ-148 00 Praha 4.

 

CZ/SK: Výživové údaje na 100 ml koncentrátu**: Energetická hodnota/Energia 79 kJ (19 kcal), Tuky 0 g, z toho nasycené/nasýtené mastné kyseliny 0 g, Sacharidy 4,3 g, z toho cukry 4,3 g, Bílkoviny/Bielkoviny 0 g, Sůl/Soľ 0,008 g. Vitamín C 12 mg (15 % RHP/RVH*), Niacin/niacín 2,4 mg (15 % RHP/RVH*), Vitamín E 1,85 mg (200 % RHP/RVH*), Kyselina panthotenová 0,9 mg (15 % RHP/RVH*), Kyselina listová 30 µg (15 % RHP/RVH*), Biotin 7,5 µg (15 % RHP/RVH*).

*Referenční hodnota příjmu/referenčná výživová hodnota dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 1169/2011/ podľa nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 1169/2011. **Průměrný/priemerný hodnota.

 

Složení: voda, fruktózový sirup, 2 % grepový džus*, 2 % pomerančový džus*, 2 % citronový džus*, oxid uhličitý, citronový extrakt, kyselina citronová, regulátor kyselosti citronan tridraselný, uhličitan hořečnatý, vitamin C, niacin, vitamin E, kyselina pantothenová, kyselina listová, biotin, sladidla (cyklamát, sacharin), přírodní citronové aroma, stabilizátor karubin. * z koncentrátů

 

 Výživové hodnoty a informace:

 Ve 100 ml*

 NRV**

 Energetická hodnota

 79 kJ (19 kcal )

 

 Tuky

      0 g

 

 - z toho nasycené MK

      0 g

 

  Sacharidy

    4,3 g

 

 - z toho cukry

    4,3 g

 

 Proteiny

       0 g

 

 Sůl

 0,008 g

 

 Vitamín C

  2,0 mg

 15 %

 Niacin

  2,4 mg

 15 %

 Vitamin E

  1,8 mg

 15 %

 Kyselina pantothenová

   0,9 mg

 15 %

 Kyselina listová

  30,0 µg

 15 %

 Biotin

   7,5 µg

 15 %

 

* Průměrné hodnoty

** Výživové referenční hodnoty stanovené EU: VO 1169/2011/EG (Nařízení (EU) č. 1169/2011¨

Distributor: B. Braun Medical s.r.o., V Parku 2335/20, CZ-148 00 Praha 4

Výrobce značky INKOSPOR je německý NUTRICHEM Diät+Pharma GmbH patřící do farmaceutického koncernu B-BRAUN. NUTRICHEM je zárukou vysoké farmaceutické čistoty a bezpečnosti. Jakost výroby je certifikovaná dle DIN ISO 9001 a zároveň vyhovuje požadavkům kladeným na farmaceutickou výrobu podle směrnic EU tzv. GMP ( Good Manufactoring Practice), která zajišťuje kvalitu, bezpečnost a čistotu vyráběných produktů.

Firma NUTRICHEM jako výrobce lékařských a lékárenských produktů podléhá velmi přísným výrobním standardům, které dalece přesahují typické požadavky na kvalitu sportovní výživy. Tyto standardy se dodržují i při výrobě produktů INKOSPOR a díky tomu se liší od většiny ostatních výrobců sportovní výživy. Všechny suroviny jsou v laboratoři podrobovány nejpřísnějším testům a analyzovány z hlediska chemie, potravinářských technologií i mikrobiologie. Z tohoto důvodu se používají pouze suroviny nejvyšší jakosti z evropských zdrojů. např.:
 CARNIPURE TM - vysoce kvalitní Carnitin L-Carnipure vyráběný firmou Lonza - 100% čistý L-Carnitin CREAPURE - všechny výrobky řady X-TREME CREATINE a X-TREME CELLTEL obsahují kvalitní kreatinmonohydrát CREAPURE TM
 CLARINOL TM - je kvalitní CLA (konjugovaná kyselina linolová), získaná speciálním postupem z jednoho z nejhodnotnějších olejů - z oleje bodláku.
Firma INKOSPORT spolupracuje se sportovně vědeckými institucemi : Univerzita Heinricha Heineho v Dűsseldorfu a výrobky INKOSPOR jsou testovány Biochemickým institutem německé Sportovní univerzity v Kolíně, akreditovanou laboratoří WADA a díky tomu je najdete na kolínské listině nejbezpečnějších produktů.
Výrobky značky INKOSPOR jsou jedny z nejkvalitnějších na trhu.