ACTIVE Multivitamínová ampule 20 x 25 ml

Značka: Inkospor

Vitamínový koncentrát s přírodními extrakty z ovoce a zeleniny, se selenem a zinkem. Balení obsahuje 20 ampulí.

bezlaktozybezlepkuinkospor_logo_sportprogres

Dostupnost Skladem
Kód: 18620
580 Kč 517,86 Kč bez DPH
ACTIVE Multivitamínová ampule 20 x 25 ml
Značka: Inkospor

Zvýšený přísun vitamínů by měl být součástí stravy každého sportovce. Active Multivitamine zajistí při tréninku kompletní přísun vitamínů s hodnotnými výtažky z ovoce a zeleniny.Ampulky obsahují 11 důležitých vitamínů a také minerální prvky zinek a selen. 1 dávka pokryje až 50 % denní potřeby vitamínů.Způsob použití a doporučené dávkování:Vypijte 1 ampulku denně.

Složení CZ: pitná voda, stabilizátor: glycerol, fruktóza, koncentrát z jablečné šťávy, koncentrát z pomerančové šťávy, dextrosa, koncentrát ze šťávy z marakuji, koncentrát ze zeleninových a ovocných šťáv - částečně mléčně kvašených (mrkev, celer, okurka, kysané zelí, červená řepa, šťáva z cibule, papriková pasta, koncentrát z citronové šťávy), koncentrát z citronové šťávy, koncentrát ze šťávy z bílých hroznů, koncentrát ze šťávy z černého rybízu, extrakt z aceroly, koncentrát z bezinkové šťávy, koncentrát z aloe vera gelu, extrakt z bylinné směsi (lékořice, listy jitrocelu, listy ostružiníku, květy heřmánku, listy máty, listy eukalyptu, fenykl, květy divizny, listy proskurníku, květy chrpy, květ řebříčku, květy měsíčku lékařského, květy bezu černého, pukléřka islandská, lipový květ, květy slézu, lísty šalvěje, tymián, badyán, květy prvosenky jarní), brokolicový prášek, extrakt ze šťávy z černého bezu, šípkový extrakt, koncentrát z rajčatové pasty, konzervant: sorban draselný, extrakt z artyčoku, kyselina L-askorbová, melounový prášek, koncentrát ze šťávy z rakytníku řešetlákového, extrakt z hroznových jader, chlorid zinečnatý, špenátový prášek, extrakt ze zeleného čaje, aroma, nikotinamid, DL-alfa-tokoferylacetát, D-pantothenan vápenatý, chlorid sodný, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, thiamin hydrochlorid, beta-karoten, selenan sodný, kyselina listová, D-biotin, kyanokobalamin. Doporučené denní dávkování: 1 ampulka denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Před použitím dobře protřepte. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu. Chraňte před přímým světlem a uchovávejte při pokojové teplotě. Minimální trvanlivost do konce: viz ampulka. Vyrobeno v Německu. 

Zloženie SK: pitná voda, stabilizátor: glycerol, fruktóza, koncentrovaná jablčná šťava, koncentrovaná pomarančová šťava, dextróza, koncentrovaná šťava z marakuje, koncentrované zeleninové a ovocné šťavy – čiastočne mliečne kvasené (mrkva, zeler, uhorka, kyslá kapusta, červená repa, cibuľa, papriková pasta, koncentrovaná citrónová šťava), koncentrovaná citrónová šťava, koncentrovaná hroznová šťava, koncentrovaná šťava z čiernych ríbezlí, extrakt z aceroly, koncentrovaná bazová šťava, koncentrát z aloe vera gélu, extrakt z bylinnej zmesi (sladké drievko, listy skorocelu, listy osružiny, kvety rumančeka, listy mäty, listy eukalyptu, fenikel, kvet divozelu, listy ibiša, kvety nevädze, kvet rebríčka, kvety nechtíka lekárskeho, bazový kvet, pľuzgierka islandská, lipový kvet, kvety slezu, lístky šalvie, tymian, badián, kvet prvosienky jarnej), brokolicový prášok, extrakt z bazovej šťavy, šípkový extrakt, koncentrát z paradajkovej pasty, konzervačná látka (sorban draselný), extrakt z artičokov, kyselina L-askorbová, melónový prášok, koncentrovaná rakytníková šťava, extrakt z hroznových semienok, chlorid zinočnatý, špenátový prášok, extrakt zo zeleného čaju, aróma, nikotínamid, DL-alfa-tokoferylacetát, D-pantotenát vápenatý, chlorid sodný, pyridoxínhydrochlorid, riboflavín, tiamínhydrochlorid, beta-karotén, selénan sodný, kyselina listová, biotín, kyanokobalamín. Odporúčané dávkovanie: 1 ampulka denne. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Pred použitím pretrepte! Uchovávajte mimo dosahu detí. Výživové doplnky nenahrádzajú pestrú a vyváženú stravu. Skladujte pri izbovej teplote a chráňte pred priamym slnečným žiarením. Minimálna trvanlivosť do konca: viď ampulka. Vyrobené v Nemecku. 

 Výživové hodnoty a informace:

Na 100 ml 

% RVH* na 100 ml

Na 1 porci (25 ml) **

% RVH* na 25 ml

 Energetická hodnota

327 kJ/ 77 kcal

 

82 kJ/ 19 kcal

 

 Tuky

˂ 0,5 g

 

˂ 0,5 g

 

 - z toho nasycené MK

˂ 0,1 g

 

˂ 0,1 g

 

 Sacharidy

22,0 g

 

5,5 g

 

 - z toho cukry

10,1 g

 

2,5 g

 

 Proteiny

˂ 0,5 g

 

˂ 0,5 g

 

 Sůl

0,02 g

 

˂ 0,01 g

 

 Zinek

30 mg

300 %

7,5 g

75 %

 Selen

200 µg

364 %

50 µg

91 %

 Vitamin C

120 mg

150 %

30 mg

38 %

 Niacin (Vitamin B3)

36 mg

225 %

9 mg

56 %

 Vitamín E

20 mg

167 %

5 mg

42 %

 Kyselina pantothenová

12 mg 

200 %

3 mg

50 %

 Vitamín B6

4 mg

286 %

1 mg

71 %

 Riboflavin (Vitamin B2)

3,2 mg

229 %

0,8 mg

57 %

 Kyselina listová

400 µg

200 %

100 µg

50 %

 Biotin

300 µg

600 %

75 µg

150 %

 Vitamin B12

2 µg

80 %

0,5 µg

20 %

 Thiamin (Vitamin B1)

2,8 mg

255 %

0,7 mg

64 %

 

 

 

 

 

 Další látky

Na 100 ml

 

Na 25 ml**

 

 Extrakt ze zeleného čaje

45 mg

 

11,25 mg

 

 Z toho Kofein 

3,6 mg

 

0,9 mg

  

* RVH = % referenční výživové hodnoty podle Evropského nařízení 1169/2011 / % referenčnej výživovej hodnoty podľa Európskeho nariadenia 1169/2011

** 25 ml = doporučená denní dávka / ** 25 ml = denná odporúčaná dávka
 

Výrobce značky INKOSPOR je německý NUTRICHEM Diät+Pharma GmbH patřící do farmaceutického koncernu B-BRAUN. NUTRICHEM je zárukou vysoké farmaceutické čistoty a bezpečnosti. Jakost výroby je certifikovaná dle DIN ISO 9001 a zároveň vyhovuje požadavkům kladeným na farmaceutickou výrobu podle směrnic EU tzv. GMP ( Good Manufactoring Practice), která zajišťuje kvalitu, bezpečnost a čistotu vyráběných produktů.

Firma NUTRICHEM jako výrobce lékařských a lékárenských produktů podléhá velmi přísným výrobním standardům, které dalece přesahují typické požadavky na kvalitu sportovní výživy. Tyto standardy se dodržují i při výrobě produktů INKOSPOR a díky tomu se liší od většiny ostatních výrobců sportovní výživy. Všechny suroviny jsou v laboratoři podrobovány nejpřísnějším testům a analyzovány z hlediska chemie, potravinářských technologií i mikrobiologie. Z tohoto důvodu se používají pouze suroviny nejvyšší jakosti z evropských zdrojů. např.:
 CARNIPURE TM - vysoce kvalitní Carnitin L-Carnipure vyráběný firmou Lonza - 100% čistý L-Carnitin CREAPURE - všechny výrobky řady X-TREME CREATINE a X-TREME CELLTEL obsahují kvalitní kreatinmonohydrát CREAPURE TM
 CLARINOL TM - je kvalitní CLA (konjugovaná kyselina linolová), získaná speciálním postupem z jednoho z nejhodnotnějších olejů - z oleje bodláku.
Firma INKOSPORT spolupracuje se sportovně vědeckými institucemi : Univerzita Heinricha Heineho v Dűsseldorfu a výrobky INKOSPOR jsou testovány Biochemickým institutem německé Sportovní univerzity v Kolíně, akreditovanou laboratoří WADA a díky tomu je najdete na kolínské listině nejbezpečnějších produktů.
Výrobky značky INKOSPOR jsou jedny z nejkvalitnějších na trhu.