Podložka na cvičení 180x60x15 černá

Značka: yakimasport

Podložka na cvičení 180x60x15 - Silná karikatka NBR PRO 1,5 cm YAKIMASPORT. Protiskluzová, vyztužená tréninková podložka pro cvičení FITNESS, YOGA a PILATES
Karimatka je vyrobena z 15 mm silného materiálu NBR PRO!

 

Dostupnost na cestě
Kód: 100388
416 Kč 343,80 Kč bez DPH
Podložka na cvičení 180x60x15 černá
Značka: yakimasport

Materiál NBR PRO je směsí pěny a syntetického kaučuku, díky čemuž rohož velmi dobře absorbuje a poskytuje pohodlný trénink bez ohledu na typ podkladu. Guma je vodotěsná, a proto neabsorbuje vlhkost ani pot. Také se snadno čistí a velmi rychle zasychá. Kromě toho je materiál velmi odolný, odolný proti roztržení a oděru.

Karimatka NBR PRO 1,5 cm YAKIMASPORT vykazuje vysokou elasticitu a nízkou tvarovou paměť, díky čemuž se rychle vrátí do původního tvaru. I přes dlouhotrvající tlak. Díky tloušťce použité pěny je navíc vynikající izolační vrstvou zajišťující tepelný komfort. Vícenásobné válcování a skladování ve formě kotouče nemá nepříznivý vliv na vlastnosti rohože. Schopnost rychle se srolovat a připoutat pomocí řemínků je další výhodou, která zajistí bezproblémový transport podložky.

Díky podložce NBR PRO 1,5 cm YAKIMASPORT zapomenete na nepříjemnosti tvrdého podkladu. Odteď bez ohledu na to, kde trénujete, budete moci cvičit v pohodlných podmínkách. Podložka na cvičení vás bude doprovázet ve fitness klubu, doma i při venkovních trénincích. Uvidíte, že boj o dokonalou postavu může být velmi pohodlný.

 

Technické parametry podložky NBR PRO YAKIMASPORT:

Rozměry: 180 cm x 60 cm
Tloušťka: 15 mm
Materiál: Pro NBR (směs pěny a pryže)
Šedá: barva
ručky pro přenášení v ceně

Doplňkové parametry

Kategorie: Fitness
Záruka: 2 roky