BOSU® Balance Trainer PROFI + Záruka 3 roky + Dárek

Značka: BOSU

BOSU® Balance Trainer  PROFI  - nejnovější verze BOSU PRO 2021
Originální produkt - nejlepší kvality

vendor-logo-BOSU-1449734763-BOSU-logo--blue 

 

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 14519
5 100 Kč 4 214,88 Kč bez DPH
BOSU® Balance Trainer PROFI + Záruka 3 roky + Dárek
Značka: BOSU

BOSU® Balance Trainer  PROFI 
Světová jednička a průkopník na poli balančních podložek. BOSU byl prvním výrobcem, který se pustil do výroby balančních podložek. Balanční podložka BOSU (Zkratka znamenaná BOTH SIDES UP - čili použití obou stran) je dokonalou pomůckou pro cvičení, rehabilitaci nebo náročný trénink. BOSU balance trainer PROFI je určen pro náročný trénink nebo do komerčních prostor, kde se na této balanční podložce vystřídá denně 10-15 cvičenců, ať už jednotlivě nebo ve skupinových hodinách.
BOSU .. je výrobcem cvičebních pomůcek a nejen balance trainerů. BOSU vyrábí dva typy balančních podložek. Jednou z nich je BOSU balance trainer PROFI, která je určená do fitcentra a k velmi častému použití a je schopna vydržet enormní zátěž. Druhou balanční podložkou je BOSU balance trainer home. Tato podložka je určena pro domácí použití a není zcela vhodná pro každodenní deseti hodinové namáhání.
Balanční podložky.. jsou tvořeny tvrdou spodní skořepinou, která má miniaturní protiskluzové body. Uprostřed této strany BOSU je umístěň ventilek, skrze který BOSU nafouknete. Druhá strana je vyrobena z umělé membrány, která je uprostřed nafouknuta zhruba do výšky 25 centimetrů. Vrchní membrána je vyrobena z velice odolného a protiskluzového materiálu, jenž bude příjemně držet na podlaze a podložka vám nebude ujíždět nebo naopak bude perfektně držet vaše nohy, aby nesjížděly a nehrozil pád z BOSU.
Svalové dysbalance a oslabené vnitřní svalstvo.. bývá jedním z častých problémů, které postihují jak běžnou populaci, tak sportovce, kteří hrají takzvané jednostranné sporty. BOSU je jednou z pomůcek, která je zaměřena na procvičení body core a vnitřních drobných svalů, které zajišťují tělesnou stabilitu.
BOSU balance trainer je také jednou z oblíbených pomůcek pro skupinové lekce. S ohledem na to, že cvičení s vlastní vahou je v této době velký trend a může jej provádět téměř kdokoli, je BOSU velmi zajímavou pomůckou, která by mohla dovybavit vaše fitness centrum.
 

  • Průmer: 63 cm
  • Výška 23 cm
  • Barva umělé membrány: Modrá
  • Barva spodní části: Šedivá
  • Na vršku kopule: Logo BOSU
  • Hmotnost: 7,3 kg
  • Nosnost: Neomezená
  • Upozornění: neodstraňujte nálepku s výrobním číslem v oblasti madla na podstavě (je důležitá při možné budoucí reklamaci produktu)
  • plášť: 3 generace s logem BOSU (viz.: naše obrázky)
  • Balení obsahuje: BOSU, pumpičku, ventilek, návod

Doplňkové parametry

Kategorie: Balanční podložky
Záruka: 3 roky