X-TREME L-Glutamin dóza 350 g

Značka: Inkospor

Účinná ochrana svalů a přirozená podpora svalového růstu.

bezlaktozybezlepkuinkospor_logo_sportprogres

Dostupnost Skladem
Kód: 21400
1 019 Kč 909,82 Kč bez DPH
X-TREME L-Glutamin dóza 350 g
Značka: Inkospor

Doplněk stravy s L-glutaminem ve formě prášku k přípravě nápoje.

Nejvíce zastoupenou aminokyselinou ve svalech je L-glutamin. Při intenzivním tréninku se může L-glutamin stát náhradním zdrojem energie, a tak může docházet k úbytku svalové hmoty. Přípravek X-TREME L-Glutamin je stoprocentním koncentrátem této aminokyseliny. L-glutamin je vhodné bezprostředně po intenzivním tréninku doplňovat. L-glutamin navíc vyplavuje růstový hormon a testosteron, a tak dochází ke stimulaci růstu svalové hmoty. L-glutamin dále podporuje regeneraci a má například i pozitivní účinky na imunitu a nervový systém. 

Složení CZ: 100 % L-glutamin. Příprava: Na přípravu 1 porce smíchejte 1 odměrku (5 g) se 100 ml vody a ihned vypijte. Doporučené denní dávkování: 2 porce nápoje denně. 1 porce vhodná zejména ihned po tréninku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu. Skladujte v suchu, chraňte před teplem. Minimální trvanlivost do konce: viz spodní strana obalu. Vyrobeno v Německu.

Zloženie SK: 100% L-glutamín. Príprava: Na prípravu jednej porcie zmiešajte 1 odmerku (5g) so 100 ml vody a ihneď vypite. Odporúčané dávkovanie: 2 porcie denne. 1 porcia vhodná najmä ihneď po tréningu. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výživové doplnky nenahrádzajú pestrú a vyváženú stravu. Skladujte v suchu a chráňte pred teplom. Minimálna trvanlivosť do konca: viď spodná strana obalu. Vyrobené v Nemecku.

 Výživové hodnoty a informace:

Na 100 g prášku

Na 10 g* prášku

 Energetická hodnota

1700kJ (400kcal)

170 kJ (40 kcal)

 Tuky

0 g

0 g

 - z toho nasycené tuky

0 g

0 g

 Sacharidy

0 g

0 g

 - z toho cukry

0 g

0 g

 Proteiny

100 g

10 g

 Sůl

0 g

0 g

*10 g = doporučená denní dávka / * 10 g = denná odporúčaná dávka

Výrobce značky INKOSPOR je německý NUTRICHEM Diät+Pharma GmbH patřící do farmaceutického koncernu B-BRAUN. NUTRICHEM je zárukou vysoké farmaceutické čistoty a bezpečnosti. Jakost výroby je certifikovaná dle DIN ISO 9001 a zároveň vyhovuje požadavkům kladeným na farmaceutickou výrobu podle směrnic EU tzv. GMP ( Good Manufactoring Practice), která zajišťuje kvalitu, bezpečnost a čistotu vyráběných produktů.

Firma NUTRICHEM jako výrobce lékařských a lékárenských produktů podléhá velmi přísným výrobním standardům, které dalece přesahují typické požadavky na kvalitu sportovní výživy. Tyto standardy se dodržují i při výrobě produktů INKOSPOR a díky tomu se liší od většiny ostatních výrobců sportovní výživy. Všechny suroviny jsou v laboratoři podrobovány nejpřísnějším testům a analyzovány z hlediska chemie, potravinářských technologií i mikrobiologie. Z tohoto důvodu se používají pouze suroviny nejvyšší jakosti z evropských zdrojů. např.:
 CARNIPURE TM - vysoce kvalitní Carnitin L-Carnipure vyráběný firmou Lonza - 100% čistý L-Carnitin CREAPURE - všechny výrobky řady X-TREME CREATINE a X-TREME CELLTEL obsahují kvalitní kreatinmonohydrát CREAPURE TM
 CLARINOL TM - je kvalitní CLA (konjugovaná kyselina linolová), získaná speciálním postupem z jednoho z nejhodnotnějších olejů - z oleje bodláku.
Firma INKOSPORT spolupracuje se sportovně vědeckými institucemi : Univerzita Heinricha Heineho v Dűsseldorfu a výrobky INKOSPOR jsou testovány Biochemickým institutem německé Sportovní univerzity v Kolíně, akreditovanou laboratoří WADA a díky tomu je najdete na kolínské listině nejbezpečnějších produktů.
Výrobky značky INKOSPOR jsou jedny z nejkvalitnějších na trhu.