X-TREME BCAA prášek 300 G

Značka: Inkospor

Doplněk stravy ve formě prášku k přípravě nápoje s větvenými aminokyselinami L-leucin, L-isoleucin a L-valin v ideálním poměru 2:1:1, navíc v německé farmaceutické kvalitě značky Inkospor. 4800 mg BCAA v jedné porci. Oblíbený nejen u biatlonové, ale i u fotbalové reprezentace.

bezlaktozybezlepkuveganinkospor_logo_sportprogres

 

bef-after

Dostupnost Skladem
Kód: 21200
879 Kč 784,82 Kč bez DPH
X-TREME BCAA prášek 300 G
Značka: Inkospor

Spotřebuje-li tělo zásoby glykogenu, začne za účelem získání další energie spalovat aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA). Proto je při náročném tréninku velmi důležitá správná výživa. Nepostradatelné aminokyseliny je nutné doplňovat co nejdříve po tréninku. X-TREME BCCA prášek obsahuje obzvlášť vysoký podíl aminokyselin s rozvětveným řetězcem L-leucin, L-isoleucin a L-valin, které zajistí ty nejlepší tréninkové výsledky i v období dlouhodobého intenzivního vypětí. 

Složení CZ: větvené aminokyseliny (L-leucin, L-isoleucin, L-valin), kyselina: kyselina citronová, dextrosa, práškový extrakt z ibiškových květů, aroma, sladidla (sukralosa, acesulfam K). Příprava: Na přípravu 1 porce smíchejte 6,5 g (1 odměrka) prášku s 250 ml vody. Doporučené denní dávkování: 1 porce nápoje denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu. Skladujte v suchu, chraňte před světlem. Minimální trvanlivost do: viz etiketa. Vyrobeno v Německu.

Zloženie SK: Výživový doplnok vo forme prášku na prípravu nápoja, s vetvenými aminokyselinami, s príchuťou červený pomaranč. Obsahuje cukor a sladidlá. Zloženie: vetvené aminokyseliny (L-Leucín, L-izoleucín, L-Valín), kyselina: kyselina citrónová, dextróza, práškový extrakt z ibiškových kvetov, aróma, sladidlá (sukralóza, acesulfám K). Príprava: Na prípravu 1 procie zmiešajte 6,5 g prášku (1 odmerka) s 250 ml vody. Odporúčané dávkovanie: 1 porcia denne. Neprekračujte dennú doporučenú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výživové doplnky nenahrádzajú pestrú a vyváženú stravu. Skladujte v suchu a chráňte pred teplom. Minimálna trvanlivosť do: viď etiketa. Vyrobené v Nemecku.

 Výživové hodnoty a informace:

Na 100 g

Na 6,5 g*

 Energetická hodnota

1581kJ (376 kcal)

102 kJ (24 kcal)

 Tuky

0 g

0 g

- z toho nasycené tuky

0 g

0 g

 Sacharidy

9,7 g

0,63 g

 - z toho cukry

7,9 g

0,51 g

 Proteiny

77,1 g

5,0 g

 Sůl

0,01 g

<0,01 g

 L- Leucin

38,4 g

2,4 g

 L- Valin

19,2 g

1,2 g

 L- Isoleucin

19,2 g

1,2 g

* 6,5 g = doporučená denní dávka / * 6,5 g = denná odporúčaná dávka

Výrobce značky INKOSPOR je německý NUTRICHEM Diät+Pharma GmbH patřící do farmaceutického koncernu B-BRAUN. NUTRICHEM je zárukou vysoké farmaceutické čistoty a bezpečnosti. Jakost výroby je certifikovaná dle DIN ISO 9001 a zároveň vyhovuje požadavkům kladeným na farmaceutickou výrobu podle směrnic EU tzv. GMP ( Good Manufactoring Practice), která zajišťuje kvalitu, bezpečnost a čistotu vyráběných produktů.

Firma NUTRICHEM jako výrobce lékařských a lékárenských produktů podléhá velmi přísným výrobním standardům, které dalece přesahují typické požadavky na kvalitu sportovní výživy. Tyto standardy se dodržují i při výrobě produktů INKOSPOR a díky tomu se liší od většiny ostatních výrobců sportovní výživy. Všechny suroviny jsou v laboratoři podrobovány nejpřísnějším testům a analyzovány z hlediska chemie, potravinářských technologií i mikrobiologie. Z tohoto důvodu se používají pouze suroviny nejvyšší jakosti z evropských zdrojů. např.:
 CARNIPURE TM - vysoce kvalitní Carnitin L-Carnipure vyráběný firmou Lonza - 100% čistý L-Carnitin CREAPURE - všechny výrobky řady X-TREME CREATINE a X-TREME CELLTEL obsahují kvalitní kreatinmonohydrát CREAPURE TM
 CLARINOL TM - je kvalitní CLA (konjugovaná kyselina linolová), získaná speciálním postupem z jednoho z nejhodnotnějších olejů - z oleje bodláku.
Firma INKOSPORT spolupracuje se sportovně vědeckými institucemi : Univerzita Heinricha Heineho v Dűsseldorfu a výrobky INKOSPOR jsou testovány Biochemickým institutem německé Sportovní univerzity v Kolíně, akreditovanou laboratoří WADA a díky tomu je najdete na kolínské listině nejbezpečnějších produktů.
Výrobky značky INKOSPOR jsou jedny z nejkvalitnějších na trhu.