X-TREME BCAA 240 tablet

Značka: Inkospor

Doplněk stravy ve formě tablet s větvenými aminokyselinami L-leucin, L-isoleucin a L-valin v ideálním poměru 2:1:1, navíc v německé farmaceutické kvalitě značky Inkospor. 1000 mg BCAA v jedné tabletě.

bezlaktozybezlepkuveganinkospor_logo_sportprogres

Dostupnost Skladem
Kód: 21420
1 668 Kč 1 489,29 Kč bez DPH
X-TREME BCAA 240 tablet
Značka: Inkospor

X-TREME BCCA obsahuje obzvlášť vysoký podíl esenciálních (pro tělo nezbytných) aminokyselin s rozvětveným řetězcem L-leucin, L-isoleucin a L-valin. BCAA podporují budování svalové hmoty a působí proti ztrátě svalové hmoty i během ditení fáze. Pomáhají proti valové únavě. Při intenzivní zátěži mohou být BCAA použity i jako zdroj energie. 

Složení: L-leucin, L-valin, L-isoleucin, kapsle: hydroxypropyl methyl celulóza, protispékavé látky hořečnatá sůl mastných kyselin a oxid křemičitý. Doporučené dávkování: Užívejte 4 kapslí denně spolu s dostatečným množstvím tekutiny. Pokud je to nutné, tablety rozpulte. Upozornění: Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Není vhodné pro děti a těhotné a kojící ženy. Skladujte na chladném a suchém místě. Dlouhodobé užívání (více než 4 týdny) konzultujte se svým lékařem. Minimální doba trvanlivosti do: data uvedeného na obalu. Hmotnost:284,6 g e (240 kapslí), 60 porcí. Výrobce: INKO Internationale Handelskontor GmbH, Am Espan 1-3, D-91154 Roth, Německo. Vyrobeno v Německu.

Zloženie SK: L-leucin, L-valin, L-isoleucin, kapsule: hydroxypropyl methyl celulóza, protihrudkujúce látky horečnatá soľ mastných kyselín a oxid křemičitý. Odporúčané dávkovanie: Užívajte 4 kapsule denne spolu s dostatečným množstvom tekutiny. Ak je to potřebné, kapsule rozpoľte. Upozornenie: Neprekračujte ustanovenú odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti a tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Dlhodobé užívanie (viac ako 4 týždne) konzultujte so svojím lekárom. Minimálna doba trvanlivosti do: dátumu uvedeného na obale. Hmotnosť: 284,6 g e (240 kapsúl, 60 porcií). Výrobca: INKO Internationale Handelskontor GmbH, Am Espan 1-3, D-91154 Roth, Německo. Vyrobené v Nemecku.

 

 Obsah aminokyselin

 V 1 tabletě

 Ve 4 tabletách*

 BCAA

 1000 mg

 4000 mg

 Z toho L- Leucin

 500 mg

 2000 mg

 Z toho L – Isoleucin

 250 mg

 1000 mg

 Z toho L- Valin

 250 mg

 1000 mg

* 4 tablety = doporučená denní dávka / denná odporúčaná dávka

Výrobce značky INKOSPOR je německý NUTRICHEM Diät+Pharma GmbH patřící do farmaceutického koncernu B-BRAUN. NUTRICHEM je zárukou vysoké farmaceutické čistoty a bezpečnosti. Jakost výroby je certifikovaná dle DIN ISO 9001 a zároveň vyhovuje požadavkům kladeným na farmaceutickou výrobu podle směrnic EU tzv. GMP ( Good Manufactoring Practice), která zajišťuje kvalitu, bezpečnost a čistotu vyráběných produktů.

Firma NUTRICHEM jako výrobce lékařských a lékárenských produktů podléhá velmi přísným výrobním standardům, které dalece přesahují typické požadavky na kvalitu sportovní výživy. Tyto standardy se dodržují i při výrobě produktů INKOSPOR a díky tomu se liší od většiny ostatních výrobců sportovní výživy. Všechny suroviny jsou v laboratoři podrobovány nejpřísnějším testům a analyzovány z hlediska chemie, potravinářských technologií i mikrobiologie. Z tohoto důvodu se používají pouze suroviny nejvyšší jakosti z evropských zdrojů. např.:
 CARNIPURE TM - vysoce kvalitní Carnitin L-Carnipure vyráběný firmou Lonza - 100% čistý L-Carnitin CREAPURE - všechny výrobky řady X-TREME CREATINE a X-TREME CELLTEL obsahují kvalitní kreatinmonohydrát CREAPURE TM
 CLARINOL TM - je kvalitní CLA (konjugovaná kyselina linolová), získaná speciálním postupem z jednoho z nejhodnotnějších olejů - z oleje bodláku.
Firma INKOSPORT spolupracuje se sportovně vědeckými institucemi : Univerzita Heinricha Heineho v Dűsseldorfu a výrobky INKOSPOR jsou testovány Biochemickým institutem německé Sportovní univerzity v Kolíně, akreditovanou laboratoří WADA a díky tomu je najdete na kolínské listině nejbezpečnějších produktů.
Výrobky značky INKOSPOR jsou jedny z nejkvalitnějších na trhu.