Inkospor Premium tmavá čokoláda 45 g

Značka: Inkospor

Proteinová tyčinka s polevou z tmavé čokolády s 28 % bílkovin a jen 0,6 g cukru. Bez lepku.

inkospor_logo_sportprogres

 

Dostupnost Skladem
Kód: 26000
72 Kč 64,29 Kč bez DPH
Inkospor Premium tmavá čokoláda 45 g
Značka: Inkospor

Proteinová tyčinka politá tmavou čokoládou s maltitolem (20%). Se sladidly. Nízký obsah cukru.

Složení: Isomalto-oligosacharidy (IMO), mléčné bílkoviny a hydrolyzované mléčné bílkoviny, 20% hořké čokolády s maltitolem (sladidlo maltitol, rostlinný tuk [palmový, z palmového jádra, bambucký], kakaový prášek, emulgátor (slunečnicový lecitin), zvlhčující látka glycerol, 4,1% tmavé čokolády (kakaová hmota, sladidlo maltitol, kakaové máslo, emulgátor sójový lecitin, aroma), sójové křupky (sója, kakao, tapiokový škrob), hydrolyzát kolagenu, kakaový prášek (kakao, emulgátor sójový lecitin), slunečnicový olej, kakaové máslo, voda, sladidla (maltitolový sirup, sukralóza), emulgátor slunečnicový lecitin, aroma, sůl. Může obsahovat stopy ořechů, arašídů a sezamová semínka. Doporučené dávkování: 1 tyčinka denně. Při nadměrné konzumaci může vyvolat projímavý účinek. Tento produkt nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl.

Složení SK: Proteínová tyčinka poliata tmavou čokoládou s maltitolem (20%). So sladidlami. Nízky obsah cukru. Zloženie: isomalto-oligosacharidy (IMO), mliečna bielkovina a hydrolyzovaná mliečna bielkovina, 20% horkej čokolády s maltitolom (sladidlo maltitol, rastlinný tuk [palmový, z palmového jadra, bambucký], kakaový prášok, emulgátor (slnečnicový lecitín), zvlhčujúca látka glycerol, 4,1% tmavej čokolády (kakaová hmota, sladidlo maltitol, kakaové maslo, emulgátor sójový lecitín, aróma), sójové chrumky (sója, kakao, tapiokový škrob), hydrolyzát kolagénu, kakaový prášok (kakao, emulgátor sójový lecitín), slnečnicový olej, kakaové maslo, voda, sladidlá (maltitolový sirup, sukralóza), emulgátor slnečnicový lecitín, aróma, soľ. Môže obsahovať stopy orechov, arašidov a sezamových semien. Doporučené dávkovanie: 1 tyčinka denne. Pri nadmernej konzumácii môže vyvoliť preháňavý účinok. Výrobok nenahrádza pestrú a vyváženú stravu a zdravý životní štýl.

CZ/SK: Výživové údaje na 100 g / na 1 tyčinku (45 g)

Energetická hodnota/Energia 1368 kJ (329 kcal) / 616 kJ (148 kcal)

Tuky 13 g / 6 g, z toho nasycené/nasýtené mastné kyseliny 8 g / 3,6 g

Sacharidy 20 g / 9,2 g, z toho cukry 1,3 g / 0,6 g

Vláknina 23 g / 10 g

Bílkoviny/Bielkoviny 28 g / 13 g

Sůl/Soľ 0,24 g / 0,11 g

Skladujte na chladném a suchém míste./ Skladujte na chladnom a suchom mieste. Minimální trvanlivost do:/Minimálna trvanlivosť do: viz zadní strana obalu/pozri zadnú stranu obalu. Balení/Balenie obsahuje 1 tyčinku. Distributor/Distribútor: B. Braun Medical s.r.o., V parku 2335/20, 148 00 Praha 4, Česká republika / B. Braun Medical s.r.o., Hlučínská 3, 831 03 Bratislava, Slovenská republika.

Výrobce značky INKOSPOR je německý NUTRICHEM Diät+Pharma GmbH patřící do farmaceutického koncernu B-BRAUN. NUTRICHEM je zárukou vysoké farmaceutické čistoty a bezpečnosti. Jakost výroby je certifikovaná dle DIN ISO 9001 a zároveň vyhovuje požadavkům kladeným na farmaceutickou výrobu podle směrnic EU tzv. GMP ( Good Manufactoring Practice), která zajišťuje kvalitu, bezpečnost a čistotu vyráběných produktů.

Firma NUTRICHEM jako výrobce lékařských a lékárenských produktů podléhá velmi přísným výrobním standardům, které dalece přesahují typické požadavky na kvalitu sportovní výživy. Tyto standardy se dodržují i při výrobě produktů INKOSPOR a díky tomu se liší od většiny ostatních výrobců sportovní výživy. Všechny suroviny jsou v laboratoři podrobovány nejpřísnějším testům a analyzovány z hlediska chemie, potravinářských technologií i mikrobiologie. Z tohoto důvodu se používají pouze suroviny nejvyšší jakosti z evropských zdrojů. např.:
 CARNIPURE TM - vysoce kvalitní Carnitin L-Carnipure vyráběný firmou Lonza - 100% čistý L-Carnitin CREAPURE - všechny výrobky řady X-TREME CREATINE a X-TREME CELLTEL obsahují kvalitní kreatinmonohydrát CREAPURE TM
 CLARINOL TM - je kvalitní CLA (konjugovaná kyselina linolová), získaná speciálním postupem z jednoho z nejhodnotnějších olejů - z oleje bodláku.
Firma INKOSPORT spolupracuje se sportovně vědeckými institucemi : Univerzita Heinricha Heineho v Dűsseldorfu a výrobky INKOSPOR jsou testovány Biochemickým institutem německé Sportovní univerzity v Kolíně, akreditovanou laboratoří WADA a díky tomu je najdete na kolínské listině nejbezpečnějších produktů.
Výrobky značky INKOSPOR jsou jedny z nejkvalitnějších na trhu.