Inkospor Premium pekanové ořechy/karamel 45 g

Značka: Inkospor

Proteinová tyčinka s pekanovými ořechy a karamelem. Obsahuje 27 % bílkovin.

 inkospor_logo_sportprogresbezlepku

 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 26020
69 Kč 61,61 Kč bez DPH
Inkospor Premium pekanové ořechy/karamel 45 g
Značka: Inkospor

Inkospor Premium Pekanové ořechy/karamel 45 g

Čokoládová tyčinka s 27 % bílkovin s tou nejlepší chutí a složením.

Inkospor Premium pekanové ořechy/karamel je lahodná proteinová tyčinka. Spojení vynikající chuti a vysokého obsahu kvalitních bílkovin (27 %) dělá z této tyčinky prémiový zážitek, který si díky nízkému obsahu cukrů (2 g) můžete dopřát bez výčitek.

 

 

V jedné tyčince na tebe čeká:
Pouchých 158 kcal
Jedinečná kombinace pekanových ořechů a karamelu
12 g bílkovin
Tyčinka Inkospor Premium vždy po ruce!
Měj tyčinku u sebe vždy, když tě přepadne hlad.
Můžeš se díky tomu vyhnout nezdravým alternativám.
Tyčinky jsou ideální jako rychlá svačinka, nebo i ke kávě jako „zdravější“ forma mlsání.

Složení

CZ: Proteinová tyčinka s pekanovými ořechy a karamelem. Se sladidlem. S nízkým obsahem cukru. Příchuť: pekanový ořech a karamel. Složení: mléčná bílkovina, rozpustná vláknina (polydextróza), isomalto-oligosacharidový sirup1, sladidlo (maltitol), plně hydrogenovaný rostlinný tuk (palmojádrový olej), zvlhčující látka (glycerol), kousky pekanových ořechů (4 %), emulgátory (lecitin, sorbitan tristearát), hydrolyzát kolagenu, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, kakaové boby, sušené odstředěné mléko, řepkový olej, sušená smetana (sušená smetana, sušená syrovátka (mléko), sušené odstředěné mléko), kakaové máslo, aromata, přírodní vanilkové aroma, sůl, barvivo (amoniakový karamel). 1Zdroj glykózy. Při nadměrné konzumaci může vyvolat projímavý účinek. Může obsahovat stopy sóji, arašídů, mandlí, lískových ořechů, vlašských ořechů, kešu a pistácií. Doporučené dávkování: 1 tyčinka denně. Tento produkt nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl.

SK: Proteínová tyčinka s pekanovými orechmi a karamelom. So sladidlami. Nízky obsah cukru. Príchuť: pekanový orech a karamel. Zloženie: mliečna bielkovina, rozpustná vláknina (polydextróza), isomalto-oligosacharidový sirup1, sladidlo (maltitol), úplne hydrogenovaný rastlinný tuk (olej z palmového jadra), zvlhčujúca látka glycerol, kúsky pekanových orechov (4 %), emulgátory (lecitín, sorbitan tristearát), hydrolyzát kolagénu, kakaový prášok so zníženým obsahom masla, aróma, prírodná vanilková aróma, soľ, farbivo (amoniakový karamel). 1Zdroj glukózy. Pri nadmernej konzumácii môže vyvolať preháňavý účinok. Môže obsahovať stopy sóji, arašidov, mandlí, lieskových orieškov, vlašských orechov, kešu a pistácií. Doporučené dávkovanie: 1 tyčinka denne. Tento produkt nenahrádza pestrú a vyváženú stravu a zdravý životní štýl.

CZ/SK: Výživové údaje na 100 g*/na 1 tyčinku (45 g)*: Energetická hodnota/Energia 1466 kJ (352 kcal)/660 kJ (158 kcal), Tuky 16 g/7,0 g, z toho nasycené/nasýtené mastné kyseliny 8,8 g/4,0 g, Sacharidy 20 g/9,0 g, z toho cukry 4,5 g/2,0 g, Vláknina 19 g/8,6 g, Bílkoviny/Bielkoviny 27 g/12 g, Sůl/Soľ 0,18 g/0,08 g. *Průměrné/Priemerné hodnoty. Skladujte na chladném a suchém místě./Skladujte na chladnom a suchom mieste. LOT/Minimální trvanlivost do:/Minimálna trvanlivosť do: viz obal/pozri obal. Balení/Balenie obsahuje 1 tyčinku. Distributor/Distribútor: B. Braun Medical s.r.o., V parku 2335/20, 148 00 Praha 4, Česká republika / B. Braun Medical s.r.o., Hlučínská 3, 831 03 Bratislava, Slovenská republika.

Výrobce značky INKOSPOR je německý NUTRICHEM Diät+Pharma GmbH patřící do farmaceutického koncernu B-BRAUN. NUTRICHEM je zárukou vysoké farmaceutické čistoty a bezpečnosti. Jakost výroby je certifikovaná dle DIN ISO 9001 a zároveň vyhovuje požadavkům kladeným na farmaceutickou výrobu podle směrnic EU tzv. GMP ( Good Manufactoring Practice), která zajišťuje kvalitu, bezpečnost a čistotu vyráběných produktů.

Firma NUTRICHEM jako výrobce lékařských a lékárenských produktů podléhá velmi přísným výrobním standardům, které dalece přesahují typické požadavky na kvalitu sportovní výživy. Tyto standardy se dodržují i při výrobě produktů INKOSPOR a díky tomu se liší od většiny ostatních výrobců sportovní výživy. Všechny suroviny jsou v laboratoři podrobovány nejpřísnějším testům a analyzovány z hlediska chemie, potravinářských technologií i mikrobiologie. Z tohoto důvodu se používají pouze suroviny nejvyšší jakosti z evropských zdrojů. např.:
 CARNIPURE TM - vysoce kvalitní Carnitin L-Carnipure vyráběný firmou Lonza - 100% čistý L-Carnitin CREAPURE - všechny výrobky řady X-TREME CREATINE a X-TREME CELLTEL obsahují kvalitní kreatinmonohydrát CREAPURE TM
 CLARINOL TM - je kvalitní CLA (konjugovaná kyselina linolová), získaná speciálním postupem z jednoho z nejhodnotnějších olejů - z oleje bodláku.
Firma INKOSPORT spolupracuje se sportovně vědeckými institucemi : Univerzita Heinricha Heineho v Dűsseldorfu a výrobky INKOSPOR jsou testovány Biochemickým institutem německé Sportovní univerzity v Kolíně, akreditovanou laboratoří WADA a díky tomu je najdete na kolínské listině nejbezpečnějších produktů.
Výrobky značky INKOSPOR jsou jedny z nejkvalitnějších na trhu.