B.Braun Softalind Hand Sanitizer 1000 ml

Značka: B.Braun

Alkoholový dezinfekční prostředek pro hygienickou a chirurgickou dezinfekci rukou pro silně namáhanou kůži s regeneračním účinkem. Vhodný i pro citlivou pokožku. Účinný na obalené (vč. HBV, HCV, HIV) i neobalené viry (noroviry, rotaviry, vacinia viry, adenoviry).

 

vyprodáno

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 19064
249 Kč 205,79 Kč bez DPH
B.Braun Softalind Hand Sanitizer 1000 ml
Značka: B.Braun
2345 new project 5
Výprodej

Softalind® Hand Sanitizer je dezinfekční přípravek kombinující alkoholy s aktivními přísadami. Je vhodný pro častou dezinfekci rukou včetně chirurgické.

Softalind® Hand Sanitizer je určen pro použití ve všech oblastech zdravotnických zařízeních. Pro vysoký obsah ošetřujících složek je zejména vhodný pro citlivou, suchou a narušenou pokožku, kterou regeneruje. Je velmi dobře snášen i při dlouhodobém používání.

Vlastnosti

Široké spektrum účinnosti: baktericidní (včetně MRSA), tuberkulocidní, fungicidní
Účinný na obalené (vč. HBV, HCV, HIV) i neobalené viry (noroviry, rotaviry, vacinia viry, adenoviry)
Složení bez barviv snižuje riziko podráždění a senzibilizace
Obsahuje vysoce hodnotné ošetřující složky jako panthenol a bisabolol
Návod k použití

 

Hygienická dezinfekce rukou | Minimálně 3 ml neředěného přípravku Softalind® Hand Sanitizer naneste na suché ruce a důkladně vtírejte do zaschnutí. Ruce udržujte celé zvlhčené přípravkem minimálně 20 s.

Chirurgická dezinfekce rukou | 2-3 ml neředěného přípravku Softalind® Hand Sanitizer naneste na suché ruce a předloktí a vtírejte. Proveďte stejný postup minimálně 3x. Dbejte na to, aby ruce a předloktí byly po celou doporučenou dobu vlhké. Poté nechte dokonale zaschnout. Expozice pro chirurgickou dezinfekci rukou dle ČSN EN 12791 splněna za 60 s.

Složení

 

100 ml přípravku obsahuje: ethanol 45 g (100%), 1-propanol 18 g, čištěnou vodu, diisopropyl adipate, PEG-6 caprylic/capric, glycerides, dexpanthenol, bisabolol, allantoin

 

Screenshot 2020-03-02 15.26.32

  • Dezinfekce jsou vyráběny v závodě koncernu B. Braun ve švýcarském Sempachu.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce
Záruka: 2 roky