B.Braun dezinfekce Softa-Man® ViscoRub 75 ml

Značka: B.Braun

Plně virucidní alkoholový viskózní roztok pro hygienickou a chirurgickou dezinfekci rukou prémiové kvality od společnosti B. Braun Medical. Baktericidní (včetně MRSA), fungicidní, tuberkulocidní, mykobaktericidní, účinný proti obaleným virům a rotavirům.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 19372
89 Kč 73,55 Kč bez DPH
B.Braun dezinfekce Softa-Man® ViscoRub 75 ml
Značka: B.Braun

Softa-Man® ViscoRub je jedním z nejmodernějších přípravků k okamžitému použití pro dezinfekci rukou kdykoliv a kdekoliv je to potřeba. Jako součást rutinní hygieny rukou, ať už pro hygienickou nebo chirurgickou dezinfekci, ale i tam, kde není k dispozici voda a mýdlo. Softa-Man® ViscoRub jedinečným způsobem spojuje vlastnosti alkoholového dezinfekčního prostředku s kosmetickými vlastnostmi, čímž se stává přípravkem první volby pro hygienu rukou. 

 

KLÍČOVÉ VÝHODY
Široké spektrum účinnosti
Baktericidní (včetně MRSA), fungicidní, tuberkulocidní, mykobaktericidní, účinný proti obaleným virům a rotavirům
Testován dle norem EN 14476/DVV/RKI
Obsahuje speciálně vybrané dermatologické přísady, má hydratační a zvláčňující účinky
Hypoalergenní složení
Dermatologicky testován
Bez obsahu parfémů a barviv, snižuje riziko podráždění
Vyrobený ve Švýcarsku


NÁVOD K POUŽITÍ | CHIRURGICKÁ DEZINFEKCE RUKOU
2-3 ML NEŘEDĚNÉHO PŘÍPRAVKU SOFTA-MAN® VISCORUB NANESTE NA SUCHÉ RUCE A PŘEDLOKTÍ A VTÍREJTE. PROVEĎTE STEJNÝ POSTUP MINIMÁLNĚ 3X. DBEJTE NA TO, ABY RUCE A PŘEDLOKTÍ BYLY PO CELOU DOPORUČENOU DOBU VLHKÉ. POTÉ NECHTE DOKONALE ZASCHNOUT. DOPORUČUJEME EXPOZICI DLE EN 12791 PRO CHIRURGICKOU DEZINFEKCI RUKOU 90 S.
NÁVOD K POUŽITÍ | HYGIENICKÁ DEZINFEKCE RUKOU | MINIMÁLNĚ 3 ML NEŘEDĚNÉHO PŘÍPRAVKU SOFTA-MAN® VISCORUB NANESTE NA SUCHÉ RUCE A DŮKLADNĚ VTÍREJTE DO ZASCHNUTÍ. RUCE UDRŽUJTE CELÉ ZVLHČENÉ PŘÍPRAVKEM MINIMÁLNĚ 20 SEC.

Návod ke stažení v PDF

Screenshot 2020-03-18 14.16.49

Složení:

100ml přípravku obsahuje: ethanol 45 g, 1-propanol 18 g. Obsahuje glycerin, Isopropylmyristát, Bisabolol a pomocné látky

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce
Záruka: 2 roky