Tejp ADVANCED KINESIOLOGY 50 mm x 5 m

7044 7041 7045 Zvolte variantu
2 hodnocení

ADVANCED KINESIOLOGY je vysoce kvalitní elastická, ultralehká, ultratenká, vodotěsná, pokročilá terapeutická páska

up-medical-logo-1x


  • 190,43 Kč bez DPH
  • Zvolte variantuObjednánoObjednánoObjednáno
219 Kč
  • Varianta
Kategorie: Tejpy, obvazy
Záruka: 2 roky
 

ADVANCED KINESIOLOGY je vysoce kvalitní elastická, ultralehká, ultratenká, vodotěsná, pokročilá terapeutická páska, která umožňuje dosáhnout 130% až 145% své délky, která se dokonale přizpůsobí pohybu těla a přispívá ke zvýšení průtoku krve a "udržení napětí". po celou dobu.

Po aplikaci na svaly pomocí kinosiologických technik pomáhá snižovat bolest a zánět, uvolňovat namáhané, unavené svaly a podporovat jejich pohyb zvýšením průtoku krve do postižené oblasti (pásková plocha).

Co dělá tuto pásku pokročilejší? 
Zkoumali jsme, co hledáte v Kinesiology Tape - konzistentní protahování, větší odolnost proti sprchování (voda), hladší hrany a lepší lepidlo. Splnili jsme všechny tyto požadavky a výsledkem je - pokročilá kineziologická páska.

Konzistentní protahování - naše pokročilá páska zajišťuje stejný úsek při každém použití. Vylepšená elastická paměť - páska udržuje napětí po celou dobu, kdy je na svém místě. Vynikající lepidlo (SN / cm), vodotěsné a rychleschnoucí - trvá až 7 dní včetně sprchování a po vyschnutí rychle schne.  Extrémně lehké a velmi tenké - téměř necítí na kůži a díky nejnižšímu profilu / hladším hranám to znamená, že je méně pravděpodobné, že se otře o oblečení.

Nejnovější technologie, která se používá při jeho výrobě, vám dovoluje říkat vodotěsnou pásku.

parametry:

  • výborná přilnavost (vodotěsná, rychleschnoucí)
  • aplikace zůstane na kůži po dobu 7 dnů
  • hypoalergenní lepidlo (70g / m2 +/- v dokonalém lepidle), bez latexu
  • ultra tenké a lehké (ne "obtěžovat" - necítí to na kůži)
  • aplikovat

Rozměry pásek: 5 cm x 5 m

Zdravotnické produkty Ultimate Performance® jsou součástí portfolia 1000 Mile Sportswear. Společnost 1000 Mile Sportswear Limited byla založena před více než 20 lety a vyvinula si reputaci důvěryhodného a spolehlivého partnera s rozsáhlým portfoliem sportovních, zdravotnických a wellness produktů.

 

Celý katalog produktů zde: UPM catalogue2019   - veškeré produkty je možné přes nás objednat.

 

Z dotazy se prosím obracejte na 

tel.: +420 734 491 091  nebo   sportprogres@sportprogres.cz