X-TREME Carbo Pure neutral 500 g

36010
1 hodnocení

Neochucený sacharidový prášek k přípravě sacharidového nápoje nebo jídla.

bezlaktozybezlepkuveganinkospor_logo_sportprogres


  • 164,35 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
189 Kč
Kategorie: Sacharidy a gainery
 

Energetická bomba pro všechny aktivní sportovce. 100% sacharidový koncentrát pro okamžité a dlouhotrvající doplnění energie při vytrvalostním nebo silovém tréninku. Carbo Pure pokrývá energetický výdej tak, aby ani při intenzivní námaze nedocházelo k úbytku síly nebo svalové hmoty. Carbo Pure tak šetří tělu jeho vlastní rezervy.

Složení: maltodextrin. Příprava: Na přípravu 1 porce smíchejte 25 g (4 polévkové lžíce) prášku s 500 ml vody. Doporučené dávkování: 1 až 3 porce nápoje denně. Produkt nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Skladujte v suchu, chraňte před teplem. Minimální trvanlivost do konce: viz etiketa. Vyrobeno v Německu.

Zloženie: maltodextrín. Príprava: Zmiešajte 25 g (4 polievkové lyžice) prášku s 500 ml vody. Odporúčané dávkovanie: Vypite 1–3 porcie pripraveného nápoja počas dňa. Produkt nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Skladujte v suchu a chráňte pred teplom. Minimálna trvanlivosť do konca: viď etiketa. Vyrobené v Nemecku. 

Náš tip: 1 polévkovou lžíci X-TREME Carbo Pure (nebo i více - dle potřeby) zamíchejte do 300 ml hotového minerálního nápoje Active Liqids Zero nebo Active Mineral Light. Získáte tak sportovní nápoj vynikajících vlastností. 

 Výživové hodnoty a informace:

Na 100 g prášku

Na 1 porci (25g) ve 500ml vody*

 Energetická hodnota

1700 kJ ( 400 kcal)

425 kJ (100 kcal)

 Tuky

0 g

0 g

 - z toho nasycené MK

0 g

0 g

 Sacharidy

100 g

25 g

 - z toho cukry

6,3 g

1,6 g

 Proteiny

0 g

0 g

 Sůl

0,003 g

0,001 g

 

*Smícháním s jinými tekutinami než vodou se výživové údaje mohou lišit. / Zmiešaním s inými tekutineami ako vodou sa výživové údaje môžu líšiť.

Výrobce značky INKOSPOR je německý NUTRICHEM Diät+Pharma GmbH patřící do farmaceutického koncernu B-BRAUN. NUTRICHEM je zárukou vysoké farmaceutické čistoty a bezpečnosti. Jakost výroby je certifikovaná dle DIN ISO 9001 a zároveň vyhovuje požadavkům kladeným na farmaceutickou výrobu podle směrnic EU tzv. GMP ( Good Manufactoring Practice), která zajišťuje kvalitu, bezpečnost a čistotu vyráběných produktů.

Firma NUTRICHEM jako výrobce lékařských a lékárenských produktů podléhá velmi přísným výrobním standardům, které dalece přesahují typické požadavky na kvalitu sportovní výživy. Tyto standardy se dodržují i při výrobě produktů INKOSPOR a díky tomu se liší od většiny ostatních výrobců sportovní výživy. Všechny suroviny jsou v laboratoři podrobovány nejpřísnějším testům a analyzovány z hlediska chemie, potravinářských technologií i mikrobiologie. Z tohoto důvodu se používají pouze suroviny nejvyšší jakosti z evropských zdrojů. např.:
 CARNIPURE TM - vysoce kvalitní Carnitin L-Carnipure vyráběný firmou Lonza - 100% čistý L-Carnitin CREAPURE - všechny výrobky řady X-TREME CREATINE a X-TREME CELLTEL obsahují kvalitní kreatinmonohydrát CREAPURE TM
 CLARINOL TM - je kvalitní CLA (konjugovaná kyselina linolová), získaná speciálním postupem z jednoho z nejhodnotnějších olejů - z oleje bodláku.
Firma INKOSPORT spolupracuje se sportovně vědeckými institucemi : Univerzita Heinricha Heineho v Dűsseldorfu a výrobky INKOSPOR jsou testovány Biochemickým institutem německé Sportovní univerzity v Kolíně, akreditovanou laboratoří WADA a díky tomu je najdete na kolínské listině nejbezpečnějších produktů.
Výrobky značky INKOSPOR jsou jedny z nejkvalitnějších na trhu.