VÁLEC PRO CVIČENÍ A REHABILITACI - TERAPIE ULTIMATE MASAGE THERAPY

3038
1 hodnocení
  • 1 z 2

Roller UP3038 lze využít jak pro rehabilitaci, tak pro lidi, kteří trénují různé oblasti sportu, školení ve fitness klubu, milovníky jógy.

up-medical-logo-1x


  • 825,62 Kč bez DPH
  • Skladem
999 Kč
Kategorie: Masážní válce
Záruka: 2 roky
 

Roller UP3038 lze využít jak pro rehabilitaci, tak pro lidi, kteří trénují různé oblasti sportu, školení ve fitness klubu, milovníky jógy. Tento model byl vyroben tak, aby jeho jednotlivé části měly různé účinky na tělo. Proto můžete vždy přizpůsobit intenzitu a typ masáže vašim potřebám a konkrétní části těla. Můžete tak stimulovat krevní oběh, omezit celulitidu, zpevnit pokožku a zároveň masírovat spouštěcí body a zlepšit vaši pohodu. Wałek dokonale doplňuje rehabilitační proces.    

Parametry: válec tvrdý (materiál: PU a PVC pěna), vybavený speciálními výčnělky, které působí intenzivní masáž, průměr hřídele: 12 cm, délka 33 cm. 

Použití: pilates, jóga, fitness, rehabilitační cvičení.      

Zdravotnické produkty Ultimate Performance® jsou součástí portfolia 1000 Mile Sportswear. Společnost 1000 Mile Sportswear Limited byla založena před více než 20 lety a vyvinula si reputaci důvěryhodného a spolehlivého partnera s rozsáhlým portfoliem sportovních, zdravotnických a wellness produktů.

 

Celý katalog produktů zde: UPM catalogue2019   - veškeré produkty je možné přes nás objednat.

 

Z dotazy se prosím obracejte na 

tel.: +420 734 491 091  nebo   sportprogres@sportprogres.cz