Sixtus Thermo Balsam 100 ml

Značka: Sixtus

Zahřívá a chrání citlivé nohy. Vysoce účinná formulace přírodních alpských extraktů 

sixtus_sport_125x

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: S4160
248 Kč 204,96 Kč bez DPH
Sixtus Thermo Balsam 100 ml
Značka: Sixtus

Citlivé nohy potřebují teplo. Vysoce účinná receptura přírodních extraktů z alpských bylin s hydratačním večerním petrklíčem a allantoinem obsaženým v THERMO BASAMIE podporuje krevní oběh, udržuje nohy v teple a chrání citlivou pokožku.

Balsam je ideální pro dlouhé zimní treky (nízké teploty), během zimních sportů (běhy a skoky na lyžích), zatížení způsobená sportem nebo profesionální prací.

Působí proti utváření atletické nohy.

Použití: externě.

Před sportem (v případě studených nohou) je třeba do chodidel masírovat malé množství krému. Nezpůsobuje zarudnutí kůže!

Složení: voda, slunečnicový olej, hybridní olej, pupalkový květ, lanolin, akrylát sodný, citrónový olej, sibiřský jedlový olej, limonen, levandulový olej (hybrid), fenoxyethanol, alantoin, extrakt z kořenů alpské louky, citrónový olej, hořkosladký a sladký pomerančový olej, chlorofyl, methylsalicylát, olej pogostemonových listů, levandulový olej, olej polysorbát 80, šalvěj, linalool, cetearylalkohol, cetyl palimitát, kokosový glukosid (polyglukosid), extrakt z kostivalu, undecylenamidu z eukalyptového listového oleje, izopropylmyristátu, citronelolu z pomeranče, alkoholického denatu, ethylhexylglycerolu, extraktu z břečťanu břečťanu, citralu, geraniolu, mexického oleje z jalovce.

Dostupné balení: 100 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Masážní přípravky
Záruka: 2 roky