Gymnastický míč ULTIMATE PERFORMANCE GYM BALL 65 cm

Gymnastický míč ULTIMATE PERFORMANCE GYM BALL 65 cm

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: UP3032
799 Kč 660,33 Kč bez DPH
Gymnastický míč ULTIMATE PERFORMANCE GYM BALL 65 cm

Cvičební míč se používá jak pro trénink sportovců, tak pro rehabilitační účely. Může ji použít kdokoli, bez ohledu na věk nebo fyzickou formu.

Úžasná účinnost míčových cvičení je dosaženo díky nestabilní základně, která při cvičení konkrétních svalů navíc aktivuje posturální svaly (břicho, záda, boky, hýždě), aby udržovala tělo a míč v požadované poloze. V praxi to znamená, že během normálního tréninku nejen trénujete konkrétní svaly, ale také zlepšujete rovnováhu a pracujete na lepším držení těla a předejdete problémům se zády. Použití míče při tréninku přináší tělu další výzvy, umožňuje vám zvýšit rozsah pohybu a současně zabránit namáhání kloubů. Cvičení s míčem zlepšují propriorecepci, tj. Schopnost cítit tělo v prostoru.

Míč se používá v obecném vývojovém tréninku, je zvláště vhodný pro posílení zadních svalů, zvýšení pohyblivosti kloubů a korekci vad držení těla.

Míče jsou vyrobeny z vysoce kvalitní pryže a její speciální struktura zabraňuje sklouznutí těla po jeho povrchu.

Pro lidi do 123 kg.

  • průměr kuličky 65 cm 

Doplňkové parametry

Kategorie: Balanční podložky
Záruka: 2 roky

Zdravotnické produkty Ultimate Performance® jsou součástí portfolia 1000 Mile Sportswear. Společnost 1000 Mile Sportswear Limited byla založena před více než 20 lety a vyvinula si reputaci důvěryhodného a spolehlivého partnera s rozsáhlým portfoliem sportovních, zdravotnických a wellness produktů.

 

Celý katalog produktů zde: UPM catalogue2019   - veškeré produkty je možné přes nás objednat.

 

Z dotazy se prosím obracejte na 

tel.: +420 734 491 091  nebo   sportprogres@sportprogres.cz